Serbian translations for CB 1.4

13 years 1 month ago #156073 by elvirl
Replied by elvirl on topic Re: Serbian translations for CB 1.4
1.5.22 joomla i CB 1.4, prebacio sam i joomlu na sr-SR ali samo dodje sve u adminu a ne na site na nasem, mozs pogledati radi se o stranici www.glasdijaspore.com koju sam od jucer lancirao pa sam ipak prije toga htio srediti da je na nasem CB ali eto ne uspjeva..... Ak oimas ideja, slobodno se javi, mozes na info@ i navedena stranica gore
hvala ti puno i pozdrav

Please Log in to join the conversation.

13 years 1 month ago - 13 years 1 month ago #156075 by kmilos
Replied by kmilos on topic Re: Serbian translations for CB 1.4

kmilos wrote: Odakle su preuzeti prevodi za Joomlu i koji tačno paketi? Prevodi za CB su pretpostavljam preuzeti sa linka iznad?


Voljan da pomognem jesam, ali ne i da igram "100 podpitanja".

Molim te pročitaj Kako pametno postavljati pitanja .

Please Log in to join the conversation.

13 years 1 month ago #156083 by elvirl
Replied by elvirl on topic Re: Serbian translations for CB 1.4
Joomla je 1.5.22 a prevod sr je 1.5.19 (sad da li to igra ulogu ne znam) a prebod od CB je sa istaknutog gore navedenog linka. Izvini na smetnji

Please Log in to join the conversation.

13 years 1 month ago #156122 by kmilos
Replied by kmilos on topic Re: Serbian translations for CB 1.4
Ok 1.5.19 prevod, ne postoji svežiji, ali treći put zaboga, odakle tačno? Ovo je bitno da bi znali da li su ispravni...

Dalje, ovaj modul za login i registraciju na tvojoj strani mi ne izgleda da je CB-ov modul već neki drugi? Ako koristiš CB za profile, moraš koristiti i CB-ov modul za prijavu kao što je opisano u dokumentaciji.

Na psoletku, ako želiš možeš mi poslati na PM detalje za pristup pa da možda proverim kako su namešteni prevodi.

Please Log in to join the conversation.

13 years 1 month ago #156177 by kmilos
Replied by kmilos on topic Re: Serbian translations for CB 1.4
Koliko vidim, namešten ti je hrvatski na frontendu, a jezici za Joomlu i za sve ostale dodatke se _moraju_ poklapati (hr-HR prevod za Joomlu neće povući sr-YU ili bilo koji drugi prevod za dodatke).

Ili napravi hrvatski hr-HR paket za CB, ili postavi frontend na sr-YU.

Please Log in to join the conversation.

Moderators: beatnantkrileonkmilos
Time to create page: 0.179 seconds

Facebook Twitter LinkedIn