Disallowed Key Characters Hatası

16 years 1 month ago #59722 by Firardaxman
Disallowed Key Characters Hatası was created by Firardaxman
Aynı Hatayı Bende Aldım. Sonradan aklıma geldi. Aynen de tahmin ettiğim nedenden kaynaklanıyormuş bu hata. Hata ile ilk karşılaştığımda baya korktum hatta formu tamamen kaldırmayı bile göze almıştım ama o andada bayı deneme yanılmalar yapmaktaydım. Bozdum zannettim. Araştırdım benden başkalarıda bu hatayı aldıysa benden kaynaklanmadığına karar verdim. Neyse fazla uazakmayın ve türk dostlarıma şu önerileri ve tavsileri yapacağım.

Önce kendimin bu hatadan nasıl kurtulduğunu anlatayım.

Bende ARTIO JoomSEF 2.2.6 Released kurulu. Sitenin genel ayarlarında SEO sekmeninden o an için arama moturu dostu url seçeneğini kapatmıştım. Daha evvel aktifti. O aralar bişeyler yaparken bu Disallowed Key Characters hatasını aldım. Sonra aklıma bu özelliği kapattığım geldi. Tekrar açtım ve düzeldi. Bu hata sitenizde kurulu birleşenlerden kaynaklanıyor. O nedenle sitenize kuracağınız eklentileri iyi seçiniz ki bir kurunca daha kaldırmak zorunda kalmayınız. Kur kaldır ee sonunda bunun gibi bir sürü hata. Tabii kod filan bilenlere sözüm yok. Ama benim gibi uzman olmayan ama uzmanlardan da daha çok öğrenmeye hevesli dostlara. Bir nebze faydalı olduysam ne mutlu bana...

Please Log in to join the conversation.

Moderators: beatnantslabbikrileon
Time to create page: 0.127 seconds

Facebook Twitter LinkedIn