Переклад на українську мову

11 years 2 months ago #221020 by builder1
Всім привіт.
Пропоную спробувати мій пакет української локалізації для Community Builder 1.9. У мене українська мова встановлюється нормально в Community Builder 1.9, але думаю цей мовний пакет буде нормально встановлюватися і в версіях 1.7 та 1.8. Я не професійний програміст, я лише трохи розбираюся в програмуванні і по троху сам вдосконалюю свої знання. Тому можливо при установці цього пакету в версії 1.7 та 1.8 можуть виникати проблеми, тому пропоную це перевірити і всім разом тут спробувати вирішити ці можливі проблеми. Цей пакет я спробував створити на основі попереднього мовного пакету 1.3 додав туди трохи свого перекладу і адаптував установку пакету для версії Community Builder 1.9.
Цей мовний пакет ZIP-архів, неможна одразу встановлювати в Community Builder. Його потрібно спочатку розпакувати на своєму комп’ютері і лише потім робити установку в Community Builder 1.9 по інструкції. Прочитати детальну інструкцію установки і завантажити сам пакет української локалізації можна ось на цій сторінці.

Як я вже казав, я не професійний програміст, тому якщо раптом виявите якісь помилки в моєму пакеті локалізації то пропоную всім разом тут розібратися з цими проблемами.
Одна голова – добре, а три – ще краще.)
Отже пишіть тут чи нормально у вас працює цей пакет локалізації.




niksson wrote: Оновив з версії 1.2 до останньої 1.7 , все робив згідно рекомендації по оновленню. Коли завантажив плагін Укр ( в компоненті comprofiler)мови з'явились "крякозябри" в вигляді знаків питань ???????.

Що робив:
!.Перевірив кодування в папці ukrainian змінив на UTF-8 - не допомогло
2.В базі таблиці в UTF-8
3.Перепровірив також кодування файлів компрофілера-виправив.

Не допомогло!

Допоможіть, підкажіть!!! Будь-ласка!


В мене була схожа ситуація після установки Community Builder 1.9 українська мова нормально скрізь відображалася, але після редагування профілів з'явились "крякозябри" в вигляді знаків питань ???????. Проблема була в базі даних детальніше про це все можна почитати ось на цій сторінці.

Український клуб Степова хата www.stepovahata.in.ua

Please Log in to join the conversation.

11 years 2 months ago - 11 years 2 months ago #221164 by builder1
Спробував ще розібратися з тим явищем коли з’являються знаки питання ?????? в профілях після редагування полів у профілі. Я взяв і встановив ВЖЕ УКРАЇНІЗОВАНУ останню версію Joomla 2.5.9 з сайту української підтримки:
joomla-ua.org/joomla

Потім взяв і встановив Community Builder 1.9 звичайно з офіційного сайту:
www.joomlapolis.com/community-builder

Потім заглянув в базу даних і побачив, що всі таблиці в базі даних (і загальні таблиці і внутрішні таблиці) створені в системі кодування UTF-8, отже виходить все гаразд.

Потім встановив пакет української мови для Community Builder 1.9.
Установка пройшла успішно!
Community Builder 1.9 українізується нормально і на сайті, і в адмін. панелі.
Потім спробував редагувати поля в профілях і побачив що всі українські слова відображаються нормально. Ніяких знаків питання ????? при редагуванні профілю не виникає. Цікаво, що перед цим раніше десь декілька місяців назад я скачав Community Builder 1.9 теж з оф. сайту і ця проблема тоді була, а зараз немає, а можливо це із-за того що Joomla була старішої версії. Отже висновок наступний. Якщо встановити Community Builder 1.9 з офіційного сайту і встановити Joomla 2.5.9 з сайту української підтримки то ніяких знаків питання ?????? в профілях не виникає і Community Builder 1.9 українізується нормально.


Отже пакет української локалізації для Community Builder 1.9 встановлюється нормально.
Інструкцію з установки пакету української мови для Community Builder 1.9 викладено на цій сторінці там же можна завантажити і файл пакету української локалізації.
Якщо хтось знайде якісь помилки то пишіть тут в темі і будемо з цим розбиратися.

Шановна webkontora , дякую Вам за створення гарного пакету українського перекладу для попередніх версій Community Builder, весь Ваш пакет увійшов в пакет для української локалізації для Community Builder 1.9, все скрізь підійшло добре, я лише трохи додав свого перекладу і удосконалив установку цього пакету.)

Український клуб Степова хата www.stepovahata.in.ua

Please Log in to join the conversation.

3 years 4 months ago #321486 by mari_jersy
Завантажила плагин з українською мовою plug_language_ukrainian_uk-UA_2.4.6 build.2020.08.22. Встановився корректно, але не спрацював. Після пошуків причини, виявилось, що плагін встановлюється з нижнім дефісом в тезі мови. Тобто "uk_UA", а потрібно зі звичайним дефісом "uk-UA". Змінила вручну, всі наявні переклади підтянулись. Але скоріш за все після обновлення CB все злитить.
Attachments:

Please Log in to join the conversation.

Moderators: beatnantkrileonwebkontora
Time to create page: 0.182 seconds

Facebook Twitter LinkedIn